سفارش مقاله ، پروپوزال و …

انجام سفارشات توسط بهترین افراد متخصص و با تجربه

انجام سفارشات با بهترین کیفیت و سریعترین زمان

پذیرش سفارشات کار از تمامی رشته ها و گرایش ها

تضمین ارزانترین و مناسبترین هزینه برای سفارشات شما

گروه ما در زمینه مشاوره سفارش انجام مقاله دانشجویی و پروژه های دانشگاهی ، سفارش انجام مقاله علمی پژوهشی ، isi ، isc ، کلاسی و مروری سفارش انجام مقاله دانشگاهی ، سفارش نگارش مقاله به زبان فارسی و انگلیسی توسط تیم متخصص و نخبه کشور با بهترین کیفیت و قیمت باور نکردنی ارائه میدهد . مقاله علمی پژوهشی، مقاله است که نوآوری داشته باشد و جستجوی یه بحث جدید در تاریخ علم که قبلا در مورد آن کاری نشده است،  دشوار است. این نوآوری نباید فقط در روش جدید، تعریف جدید، مساله جدید و … در تاریخ علم باشد. هدف اصلی مقاله علمی پژوهشی ایجاد یک استدلال است. یکی از بخش های چنین مقاله ای مرور ادبیات است. در یک مقاله دانشجویی و مقاله علمی پژوهشی، ادبیات به عنوان اساس وبنیان کار ارائه می شود و بینش جدیدی را که محقق به دنبال ایجاد آن است، پشتیبانی میکند. این مقالات برخلاف مقالات علمی ترویجی که هدف آن خلاصه کردن و استنتاج مباحث و ایده های دیگران است، این مقالات در پی ایجاد و ترویج موضوع جدیدی هستند.

هزینه مناسب

دریافت هزینه بر اساس پیشرفت کار، پرداخت اقساطی و تدریجی جهت رفاه حال مشتریان و اطمینان بیشتر

کیفیت بالا

انجام کار با بهترین کیفیت ممکن در سطح های جهانی و سطوح مد نظر شما در کمترین زمان

تحویل به موقع

تحویل سفارش بر اساس کیفیت و زمان مورد نظر، ویرایش رایگان پس از تحویل در صورت لزوم

  • انتخاب موضوع و سفارش انجام نگارش حرفه ای مقاله در تمامی رشته ها و موضوعات و به دو زبان انگلیسی و فارسی
  • استخراج مقاله از پایان نامه و یا سایر متون پژوهشی
  • بازنویسی مقالاتی که در داوری یک یا چند ژورنال تخصصی رد (Reject) شده اند
  • تبدیل مقالات فارسی به مقالات استاندارد انگلیسی توسط متخصصین انگلیسی زبان و با در نظر گرفتن ترمینولوژی هر رشته
  • ویرایش و اعمال اصلاحات بر روی مقالات فارسی یا انگلیسی آماده و انطباق آنها با استانداردهای محتوایی و ساختاری لازم برای ژورنالهای معتبر
  • نگارش مقالات در سطوح متوسط تا بسیار بالا بسته به سطح کار پژوهشی صورت گرفته
  • نگارش انواع مقالات از جمله مقالات علمی ترویجی، مقالات علمی پژوهشی، مقالات مروری (Review)، مقالات کنفرانسی (Proceeding)، نگارش مقالات (Survey)، کتاب (Book Chapters) و …
  • تصحیح و تکمیل مقالات نگارش شده

 

استخراج مقاله : 

این خدمت برای افرادی که پایان نامه خود را تکمیل کرده اند و علاقه مند هستند از آن مقاله استخراج نموده و در نشریات معتبر داخلی یا بین المللی چاپ نمایند مناسب می باشد.
هزینه و مدت زمان پایه (پیش فرض) استخراج مقاله و اخذ پذیرش از ژورنال های معتبر مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری از طریق پر کردن فرم سفارش انجام مقاله به اطلاع می رسد.

 

ویرایش مقاله : 

بسیاری از مولفین و پژوهشگران مقالات خود را به زبان انگلیسی تهیه می کنند، اما به دلیل عدم بازخوانی مقاله توسط افراد ثالث، مشاهده می شود مقاله فاقد قدرت کافی در انتقال بار علمی و مفهومی است. این موضوع باعث می شود تمام هزینه ها و زمانی که برای تهیه مقاله صرف شده است به هدر رود. نهایتاً یا مقاله منتشر نشود یا در ژورنال های بی اعتبار به چاپ برسد. حتی اساتید برتر دنیا که زبان انگلیسی زبان اول آنهاست قبل از ارسال مقاله به نشریات از سرویس های بازخوانی و توصیه فنی برای غنای بیشتر مقاله خود بهره می برند.

توصیه های پروژه آنلاین:

بنابراین اکیداً توصیه می شود مقالات خود را پس از تهیه توسط افراد متخصص همان رشته که دارای مدارج علمی بالا هستند، از لحاظ زبان نیز موفق به اخذ مدارک حرفه ای شده اند و سابقه چاپ مقالات علمی را داشته اند ویرایش نمایید و به خاطر چند ده هزار تومان صرفه جویی در هزینه ها، ریسک عدم پذیرش مقاله را افزایش ندهید.

ویرایش تخصصی:

ویرایش تخصصی برای افرادی که مقالات علمی به زبان انگلیسی تهیه کرده اند یا مقاله خود را از فارسی به انگلیسی ترجمه کرده اند و مایل هستند مقالات تهیه شده قبل از ارسال به ژورنال های علمی پژوهشی لاتین و یا بسیار معتبر از قبیل پایگاه های علمی Elsevier Springer ،Wiley ،Ieee و … از جهت ادبی و فنی ویرایش گردند و در صورت لزوم اصلاح شوند مناسب می باشد.

هشدار: با توجه به ایجاد وبسایت های مشابه و تقلبی به جای وبسایت های اصلی نشریات توسط افراد سودجو و همچنین فعالیت افراد متقلب که عموماً به صورت سیار و با عناوینی همچون خدمات آنلاین، خدمات غیر حضوری، دارای مجوز از وزارت علوم و … در فضای مجازی حضور دارند، اطلاعات تمامی ژورنال ها قبل از اقدام برای اخذ پذیرش و چاپ جهت بررسی و اعتبارسنجی در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد.

شفاف سازی: هدف ما از ارائه خدمت صرفاً کسب درآمد یا چاپ یک مقاله یا کتاب بنام مشتری نیست بلکه در کنار موارد فوق آموزش نحوه جمع آوری داده ها، تحلیل و نتیجه گیری و ارائه آن به صورت یک سند علمی نیز در دستور کار ما قرار دارد. گرچه ممکن است برخی از مشتریان به دلایلی از قبیل عدم نیاز، ضیق وقت یا سایر محدودیت ها در آینده از آموزش های ارائه شده استفاده نکنند اما حداقل در این مقطع در جریان ساز و کار تولید علم قرار گرفته اند. به عبارت بهتر هدف نهایی ما از ارائه خدمات علمی و پژوهشی مشارکت هر چه بیشتر ما در زمینه تولید علم، افزایش بنیه علمی کشور و ارتقاء جایگاه ایران در رتبه بندی کشورهای تولید کننده دانش می باشد.

مشاوره رایگان

ثبت سفارش

پیگیری سفارشات

09036301645

09058768072

fbsep7@gmail.com

fbsep7.ir@gmail.com

telegram id: @fbsep7

instagram id: fbsep7.ir

تماس با ما