دانلود پروژه طراحی شده دستگاه نهرکن ( جوی و پشته ساز ) در نرم افزار سالیدورک و کتیا ( solidwork Catia ) | تلماتو

نویسنده
تاریخ انتشار
19 سپتامبر 2022
تعداد بازدید
3857 بازدید
25,000 تومان
  خرید و دانلود محصول

دانلود پروژه طراحی شده دستگاه نهرکن ( جوی و پشته ساز ) در نرم افزار سالیدورک و کتیا : Tractor mounted Ditcher designed by solidwork and catia
فرمت فایل: SLDPRT- SLDASM- CATPART
نرم افزار مورد نیاز: Solidwork – Catia
حجم فایل: 3Mb

 

دستگاه نهرکن ( جوی و پشته ساز ):

از دستگاه نهرکن برای مقاصد مختلفی استفاده می شود. این دستگاه بر حسب نوع استفاده می تواند تعداد خیش های متفاوتی داشته باشد. این دستگاه بیشتر در زمین های کشاورزی و برای ایجاد جوی و پشته به منظور کاشت محصولات کشاورزی استفاده می شود.

از منظر محل کاشت می توان گفت خاکورزی جوی و پشته ای سیستمی متشکل از جوی و پشته هاست که درسالهای متمادی در محل خود قرار می گیرند. بسته به اینکه هدف حفظ رطوبت و یا ایجاد زهکش غنی باشد، پشته هاممکن است باریک یا پهن و جوی ها به موازات خطوط منحنی تراز و یا دارای شیب ناچیز باشند. با کاشت بر روی پشته ها، بذرها در محلی گرم و مرطوب قرار می گیرند.پشته هامی توانند نیمه دائم باشند ویا هرسال بازسازی شوند،که این خود می تواند میزان بقایای گیاهی را بر روی زمین کنترل کند.

 

گیاهان مورد استفاده در این نوع کشاورزی

گیاهانی مانند ذرت و آفتاب گردان و پنبه را برروی پشته می کارند و فاصله بین دو پشته معمولا بین 64 تا 94 سانتی متر است و ممکن است که یک ردیف از گیاهانی مانند سیب زمینی و نیشکر را در وسط جوی های عریض کاشت و گاهی هم می توان گیاهانی مانند ذرت خوشه ای و ذرت شیرین و چغندر قند  و حبوبات را که ارتفاع رویشی کمی دارند و حجم کمی که دارند را در روی دو ردیف از پشته ها کاشت .

در بعضی از موارد هم می توان عمل کاشت گندم و جو را بر روی پشته های بزرگ انجام داد و طبیعتا در این حالت مدت زمان لازم برای آبیاری بیشتر خواهد شد تا کل زمین خیس شود عرضی در بین 84 تا 144 سانتی متر و در این حالت باید شیب ایجاد شده بسیار دقیق باشد تا آب به تمام قسمت ها منتقل شود. اگر گیاه در کناره های پشته ها کاشته شده باشد، برای مقابله با املاح نمک و غیره مناسب است. چون در این حالت به محض آبیاری املاح همراه با آب به سمت وسط پشته ها منتقل می شوند و گیاهان معصون می مانند.

کلیه قطعات این نهرکن در نرم افزار سالیدورک و کتیا طراحی شده اند. تمامی ابعاد این نهرکن آورده شده است و در سالیدورک مونتاژ شده است. تصاویری از دانلود پروژه طراحی شده دستگاه نهرکن ( جوی و پشته ساز ) در نرم افزار سالیدورک و کتیا ( solidwork Catia )

 تصاویری از دانلود پروژه طراحی شده نهرکن ( جوی و پشته ساز ) در  محیط نرم افزار سالیدورک و کتیا ( solidwork Catia )

دانلود پروژه طراحی شده دستگاه نهرکن ( جوی و پشته ساز ) در نرم افزار سالیدورک و کتیا ( solidwork Catia ) | تلماتو

دانلود پروژه طراحی شده دستگاه نهرکن ( جوی و پشته ساز ) در نرم افزار سالیدورک و کتیا ( solidwork Catia ) | تلماتو

دانلود پروژه طراحی شده دستگاه نهرکن ( جوی و پشته ساز ) در نرم افزار سالیدورک و کتیا ( solidwork Catia ) | تلماتو

در این پروژه دستگاه نهرکن در نرم افزار سالیدورک توسط گروه تلماتو طراحی شده و قابل دانلود می باشد. از این پروژه به عنوان پروژه ی دانشجویی ماشین آلات کشاورزی می توان نام برد. علاوه بر این، مطالب فوق نیز می تواند برای دانشجویان مفید واقع شود. از پروژه های دیگر مرتبط سایت تلماتو مانند: طراحی کودپاشطراحی کولتیواتورطراحی خطی کار و …. دیدن فرمایید.

   راهنمای خرید:
  • در موقع پرداخت حتما تکمیل خرید را بزنید تا خرید کامل شود.
  • لینک دانلود پس از پرداخت نمایش داده شده و به ایمیلتان نیز ارسال میشود.
  • ایمیل خود را به دقت وارد نمایید. راهنمای خرید تصویری
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.
  • 09036301645
  • از طریق واتس آپ پیگیری نمایید.
  • فایل دانلود شده را با برنامه winrar از حالت zip خارج نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *