آموزش نحوه احراز هویت اکانت پای نتورک | تلفن + فیسبوک + KYC

آموزش نحوه احراز هویت اکانت پای نتورک | تلفن + فیسبوک + KYC

پای نتورک ( PI network ) اخیر به دلایل مسائیل تحرمی اقدام به فیلتر کردن ایران کرده است و اخیرا نیز به فعالیت خود مرحله احراز هویت برای کاربران اضافه کرده است. قبلا در صورتی که با تایید شماره تفلن و اکانت فیسبوک خود می توانستید مرحله احراز هویت پای نتورم ( KYC ) را پشت سر بگذارید و ایرانی ها می توانتسند با فیلترشکن به فعالیت خود ادامه دهند. اما با اضافه شدن مرحله احراز هویت، کار برای ایرانی ها سخت شده است، چون اصلا با مدارم ایرانی امکان احراز نیست و به محض اینکه بدانند شما ایراینی هستید، حساب شما بسته می شود. در این مقاله آموزش نحوه احراز هویت و وریفای اکانت پای نتورک از صفر تا صد در سه مرحله : 1: ثبت تلفن 2: وصل کردن اکانت فیسبوک به پای نتورک و 3: احراز هویت یا وریفای پای نتورک با مدارک کشورهای مختلف توضییح داده شده است.

وریفای پای نتورک

 

اهمیت وریفای و احراز هویت حساب پای نتورک ( Pi Network KYC )

Pi network یک پروژه ارز دیجیتال نسبتا عجیب در دنیای ارز دیجیتال می باشد که توسط تیمی از فارغ التحصیلان استنفورد توسعه یافته است و هدف آن استخراج ارزهای دیجیتال است، که به کاربران این امکان را می دهد از طریق اپلیکیشن گوشی های هوشمند خود سکه استخراج کنند و تراکنش ها را در یک رکورد توزیع شده اعتبار سنجی کنند. این ارز دیجیتال در سال 2019 با 1 میلیون کاربر فعالیت خود را شروع کرد و در حال حاضر 25 میلیون کاربر فعال دارد.

به دلیل استخراج نسبتا آسان مورد توجه همگان قرار گرفت، برای شروع کسب در آمد هر 24 ساعت یکبار برنامه را باز می کنید تا بصورت رایگان و هچ هزینه ای کسب در آمد می کنید. راه های زیادی برای کسب در آمد در pi network وجود دارد که ساده ترین آن دعوت از اعضای خانواده برای پیوستن به این شبکه علاوه برا این که خانواده شما هدیه کوچکی در برنامه دریافت می کردند بلکه در آمد شما نیز افزایش پیدا می کرد. انرژی شما را مانند بسیاری از برنامه های مایننیگ دیگر تخلیه نمی کند و از ضمانت افراد به یکدیگر سود می برد.

 این هنگام اهمیت وریفای و احراز هویت پای نتورک ( PI network KYC ) خود را نمایان کرد که هر شخص فقط یک حساب کاربری داشته باشد.  KYC (know your customer) به معنای شناخت مشتری می باشد که pi network نیز مانند سایر پلتفرم ها و بعضی از ارگان ها، این پلتفرم نیز برای فعالیت و شناسایی کاربران با ربات ها احراز هویت انجام می دهد. که به دلیل تحریم بودن ایران باید یکی از مدارک فیک را برای دور زدن تحریم ها از تلماتو تهیه کنید.

احراز هویت مهم است چون باعث می شود pi network  شما را بعنوان صاحب سکه های داخل حسابتان شناسایی کند. و در آینده بتوانید خرید و فروش انجام دهید.

تایید شماره تلفن در اپلیکیشن پای نتورک Pi Network 

برنامه پای را اجرا کرده و پس از باز شدن محیط برنامه داشبورد اصلی برنامه را از سمت چپ برنامه انتخاب میکنیم. در قسمت باز شده روی Profile کلیک می کنیم. در پنجره نمایه باز شده شماره تلفن phone number را از قسمت پایین صفحه پیدا کرده و در قسمت verify کلیک کنید.

آموزش نحوه وریفای اکانت پای نتورک | تلفن + فیسبوک + KYC

آموزش نحوه احراز هویت اکانت پای نتورک | تلفن + فیسبوک + KYC

پس از کلیک بر روی تایید یک پنجره برای ما باز می شود که دو مرحله در اختیار ما قرار می دهد.

  • گزینه اول دریافت کد احراز هویت
  • گزینه دومی ارسال کد از تلفن ما به سرویس احراز هویت در یکی از کشورهایی که داخل لیست قرار دارند. ما Uk را  انتخاب کرده و start را می زنیم.

آموزش نحوه وریفای اکانت پای نتورک | تلفن + فیسبوک + KYC

آموزش نحوه احراز هویت اکانت پای نتورک | تلفن + فیسبوک + KYC

 در این قسمت OPEN SMS را زده و پیامکی حاوی 4تا کد به شماره ای که برنامه پیش فرض انتخاب کرده ارسال می کنید و منتظر تایید شدن آن می شوید که در صورت تایید تیک سبز رنگ برای شما نمایان می شود.

نکته قابل توجه:

  • برنامه یک پیامک از طرف شما به سرور پای ارسال می کند، در صورت داشتن دو سیمکارت روی گوشی حتما توجه داشته باشید که کد با کدام شماره شما به سرور ارسال می شود.
  • هنگام ارسال پیام سیمکارتتان حتما شارژ پولی حداقل دو هزار تومان داشته باشد.
  • حتی الامکان از شماره ای استفاده کنید که از آن برای تراکنش های بانکی خود استفاده نمی کنید.

 

علت تاخیر در تایید: 

علت این است که سرور وریفای کردن خارج از خود پای نتورک است و لذا گاها آن زمانی که شما پیام ارسال میکنید حجم بسیاری از افراد در حال ارسال پیام هستند و سرور احتمالا جوابگوی این حجم از پیام نیست لذا پیشنهاد میشود در ساعات دیگر امتحان کنید و یااینکه اگر فیسبوک دارید با آن عملیات وریفای را انجام دهید.درضمن اگر نتوانستید وریفای کنید سعی کنید پسورد را جایی یادداشت کنید تا یادتان نرود تا زمان کی وای سی برسد و شما احراز هویت شوید.

مجددا تکرار می شود اگر امروز نتوانستید وریفای کنید در ساعات و روزهای آینده امتحان کنید وریفای ها در صفحه پروفایل هستند‌ و تنها یکی از آنها کافی است چنانچه به هر دلیل قادربه وریفای کردن هیچکدام نبودید نگران نشوید، در مرحله کی وای سی شما قادر یه تکمیل و یا تصحیح اطلاعات خود خواهید بود. یوزر و پسورد خود را در یکجا یادداشت کنید

💡 وریفای بروکر الیمپ

وریفای پای با فیسبوک

اگر شما قادر به وریفای کردن با شماره تلفن نشدید اما اکانت فیسبوک دارید می توانید با این روش نیز وریفای را انجام دهید.

همانند وریفای با شماره تلفن از منو سمت چپ روی پروفایل کلیک کرده و به قسمت وریفای با فیسبوک می روید.

آموزش نحوه وریفای اکانت پای نتورک | تلفن + فیسبوک + KYC

 

دقیقا مطابق با عکس زیر اطلاعات فیلدها را کامل می کنید.

آموزش نحوه وریفای اکانت پای نتورک | تلفن + فیسبوک + KYC

آموزش نحوه احراز هویت اکانت پای نتورک | تلفن + فیسبوک + KYC

 

و در نهایت حساب کاربری که در فیسبوک دارید را به شما نمایش می دهد روی گزینه ادامه به عنوان (نام کاربری خودتان) میزنید و وریفای فیسبوک تکمیل می شود.

آموزش نحوه وریفای اکانت پای نتورک | تلفن + فیسبوک + KYC

 

وریفای و احراز هویت پای نتورک ( KYC ) با مدارک کشورهای مختلف

امکان وریفای کردن پای نتورک با مدارک ایرانی ها نیست ، به همین دلیل شما مجبور هستید از مدارک کشورهایی که در لیست تحریم پای نتورک نیستن برای کی وای سی پای نتورک استفاده کنید. برای ثبت سفارش مدارک احراز هویت پای نتورک بر روی لنک زیر کلیک کنید.

وریفای پای نتورک

 

برای وریفای حساب پای نترو باید از برنامه پای بروزر استافده کنید. pi Browser یک اپلیکیشن برای تشخیص چهره است که به دلیل فناوری به کار رفته در آن از کلاهبرداری جلوگیری میکند. پس شما باید یک مدرک فیک با کیفیت بالا تهیه کنید تا بتوانید الگوریتم پیچیده این اپلیکیشن را پشت سر بگذارید. متخصصین تلماتو برای هدف وریفای حساب کاربری شما با بیشترین کیفیت و کمترین قیمت همراه شما هستند. وریفای احراز هویت Pi network شاید برای اشخاصی که تا به حال از این قبیل برنامه ها کار نکرده اند مقداری گنگ باشد با ما همراه باشید.

آموزش نحوه وریفای اکانت پای نتورک | تلفن + فیسبوک + KYC

برای آپلود مدارک وریفای احراز هویت باید اپلیکیشن ( PI Browser ( minepi.com را نصب کنید. ابتدا برنامه پای نتورک را باز کنید در قسمت چپ بالای اپلیکیشن روی علامت داشبورد کلیک نمایید. در قسمت نمایش داده شده مطابق عکس روی Pi Browser کلیک کنید. اپلیکیشن را مطابق سیستم عامل گوشی خود نصب کنید.

بعد از نصب و اجرای pi browser با چنین صفحه ای مواجه خواهید شد که باید برای احراز هویت روی گزینه Sign in کلیک کنید.

آموزش نحوه وریفای اکانت پای نتورک | تلفن + فیسبوک + KYC

آموزش نحوه احراز هویت اکانت پای نتورک | تلفن + فیسبوک + KYC

 

بعد از ورود به مرورگر پای  گزینه KYC (احراز هویت) را انتخاب می کنید.

آموزش نحوه وریفای اکانت پای نتورک | تلفن + فیسبوک + KYC

صفحه پایینی برای شما باز می شود که توضیحات مربوطه روی عکس نوشته شده است. بعد از وارد کردن نام کشور و مدرکی که می خواهید با آن احرازهویت انجام بدهید را انتخاب کنید. فقط به وسیله سه مدرک کارت هویتی، پاسپورت و گواهینامه رانندگی می توانید احراز هویت انجام دهید. و دو گزینه نمایش داده شده را فعال می کنید اگر به هر کدام از این سوال ها پاسخ ندهید وارد مرحله بعدی نخواهید شد.

آموزش نحوه وریفای اکانت پای نتورک | تلفن + فیسبوک + KYC

حال نوبت به اسکن مدرک احراز هویتی شماست، ابتدا از جلوی مدرک، از قسمتی که عکس شما روی آن درج شده عکس گرفته و آپلود می نمایید سپس از پشت مدرک عکس را آپلود می کنید.

در قسمت پایینی نام و نام خانوادگی خود را وارد می نمایید.

آموزش نحوه وریفای اکانت پای نتورک | تلفن + فیسبوک + KYC

وقتی که وارد مرحله بعدی شدی اپلیکیشن برای شناسایی چهره شما داخل کادر حرکاتی را می نویسد که شما باید آن را انجام دهید. از روی عکس های آماده یا 3*4 نمی توانید این مرحله را پشت سر بگذارید. صورت شما باید داخل کادر بیضی شکل به طوری  قرار بگیرد که که اجزای قیافه شما همانند عکس پایینی کامل نمایان باشد. بعنوان مثال در عکس زیر دو عمل باز کردن دهان و چشم را خواستار شده است. بعد از انجام حرکات در زیر عکس نوار سفید رنگ به رنگ سبز تغییر رنگ خواهد داد و نشانگر موفقیت شما برای پشت سر گذاشتن این مرحله است.

احراز هویت Pi network

در قسمت بعدی از شما نام کشوری که مدرک آن را آپلود کرده اید می پرسد اگر مدرک شما درست و با کیفیت بوده باشد این مرحله را نیز با موفقیت می گذرانید. روی گزینه Yes کلیک می نمایید.

احراز هویت Pi network

آخرین مرحله وریفای احراز هویت پای نتورک که بعد از تایید کردن مدرک کشور مورد نظر، عکس شما را در کنار عکس شخص دیگری نمایش می دهد که شما باید گزینه Photo dose not match ID را بزنید و دوباره عکس سلفی را با الگوریتم های گفته شده گرفته و آپلود کنید.

احراز هویت Pi network

اکنون حساب کاربری شما وریفای احراز هویت Pi network را پشت سر گذاشته و شما می توانید به فعالیت خود ادامه دهید. اگر در مراحل احراز هویت یا تهیه مدارک وریفای احراز هویت با مشکل روبرو شدید با تلماتو تماس حاصل فرمایید.

 

💡 وریفای بایننس