کتاب انتقال حرارت هدایتی آرپاچی (arpaci)

کتاب انتقال حرارت هدایتی آرپاچی (arpaci)

کتاب انتقال حرارت هدایتی آرپاچی (arpaci)

کتاب انتقال حرارت هدایتی آرپاچی یکی از کتب معروف در زمینه انتقال حرارت هدایتی است. این کتاب دارای مثال های متنوع حل شده است که به درک بهتر موضوع کمک می کند….

دانلود کتاب انتقال حرارت آرپاچی (Arpaci):

کتاب انتقال حرارت هدایتی (Conduction Heat Transfer) که در ایران به نام کتاب انتقال حرارت آرپاچی یا کتاب انتقال حرارت پیشرفته Arpaci شناخته می شود یکی از کتاب های مهم و معتبر در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های مهندسی شیمی و مهندسی مکانیک محسوب می شود. این کتاب که در سال ۱۹۹۶ توسط Vedat S Arpaci نوشته شده است کماکان به عنوان یک منبع درسی مهم در انتقال حرارت پیشرفته مورد استفاده اساتید و دانشجویان قرار می گیرد. به همین منظور امروز در کمیاتو امکان دانلود کتاب انتقال حرارت آرپاچی را فراهم کرده ایم که می توانید از انتهای همین مطلب و در بخش “لینک های دانلود” اقدام به دانلود این کتاب نمایید.

دانلود کتاب انتقال حرارت آرپاچی, دانلود کتاب انتقال حرارت پیشرفته آرپاچی, دانلود کتاب انتقال حرارت آرپاچی فارسی ,دانلود کتاب انتقال حرارت arpaci,دانلود کتاب انتقال حرارت ارپاچی ,دانلود کتاب انتقال حرارت ,دانلود انتقال حرارت پیشرفته ,دانلود انتقال حرارت آرپاچی فارسی ,دانلود انتقال حرارت آرپاچی با ترجمه فارسی ,دانلود انتقال حرارت آرپاچی pdf ,دانلود رایگان انتقال حرارت آرپاچی,دانلود انتقال حرارت آرپاچی زبان اصلی ,دانلود انتقال حرارت آرپاچی ترجمه ,دانلود انتقال حرارت آرپاچی مهندسی شیمی ,مهندسی شیمی, مهندسی مکانیک ,آموزش انتقال حرارت ,مسائل انتقال حرارت ,دانلود جزوه انتقال حرارت ,مرجع درس انتقال حرارت ,منبع برای انتقال حرارت , انتقال حرارت
دانلود کتاب انتقال حرارت آرپاچی

کتاب انتقال حرارت آرپاچی دارای سه بخش اصلی و ۱۰ فصل می باشد که عبارت است از:

فصل ۱: مبانی انتقال حرارت

بخش ۱: فرمولاسیون

فصل ۲: فرمولاسیون انباشته، یکپارچه و دیفرانسیلی

بخش ۲: حل مسائل

فصل ۳: مسائل یک بعدی پایا. توابع بسل

فصل ۴: مسائل دو و سه بعدی پایا. جداسازی متغیرها، توابع متعامد (اورتوگونال)

فصل ۵: جداسازی متغیرها. مسائل ناپایا. توابع متعامد (اورتوگونال)

فصل ۶: مسائل پریودیک پایا. دما مختلط

فصل ۷: مسائل ناپایا. انتقال لاپلاس

بخش ۳: روش های دیگر فرمولاسیون و حل مسائل

فصل ۸: فرمولاسیون متغییر. حل به وسیله پروفایل های تقریبی

فصل ۹: فرمولاسیون اختلاف. راه حل های عددی و گرافیکی

فصل ۱۰: فرمولاسیون اختلاف دیفرانسیلی. راه حل آنالوگ

حتما بخوانید:سفارش تهیه و چاپ مقالات داخلی و خارج

دانلود حل المسائل انتقال حرارت آرپاچی:

در این کتاب یک سری مسائل و تمارین مرتبط نیز آماده شده است که حل آن به خوانندگان کتاب واگذار شده است. اگر به دنبال دانلود حل المسائل انتقال حرارت آرپاچی هستید باید اشاره کنیم که حل المسائلی به طور رسمی برای این کتاب نوشته نشده است.

برای دانلود کتاب انتقال حرارت آرپاچی از انتهای همین مطلب و لینک های زیر اقدام به دانلود این کتاب نمایید. این کتاب به زبان انگلیسی بوده و دارای ۵۵۱ صفحه و حدود 19 مگابایت حجم می باشد.

[maxbutton id=”3″ text=”حجم فایل : 19MB” ]    [maxbutton id=”1″ url=”http://s9.picofile.com/file/8361605692/Conduction_Heat_Transfer_Arpaci_fbsep7_ir.zip.html” ]    [maxbutton id=”2″ ]