کتاب مدیریت سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار

کتاب مدیریت سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار

کتاب مدیریت سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار

 

عنوان فایل: کتاب مدیریت سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار

نوع فایل : pdf

زبان: فارسی

تالیف: دکتر ابوالفضل شهر آبادی ،ندا بشیری

تعدادصفحات: ۳۲۷ ص

توضیحات: 

بیش از چهار دهه از عمر بورس اوراق بهادار تهران می گذرد ، به جرات می توان گفت که پس از این دوره زمانی ، هنوز این نهاد مهم بازار سرمایه برای بسیاری از مردم کشورمان ناشناخته است .کتاب در پیش رو کمک بسیار مهمی به آشنایی مردم با بازار بورس اوراق بهادار می کند .

فهرست : 

عکس هایی از کتاب :

در اکثر دانشگاه ها این کتاب جزو منابع اصلی در این زمینه محسوب میشو و سایت fbsep7.ir  این کتاب را برای شما عزیزان تهیه و گرد اوری نموده و لینک ارجاع به سایت مرجع برای دانلود فایل درادامه توضیحات آمده است .

این سایت با هدف گردآوری مطالب و جزوات و کتاب های دانشگاهی و همچنین مقالات ، پروژه و سمینار سعی در ارتقا سطح کیفی آموزش    و ایجاد بستری جهت تبادل دانش در بین دانشجویان اساتید و افراد محقق دارد . ضمن آرزوی توفیق و موفقیت های روز افزون برای شما عزیزان در ادامه میتوانید فایل کتاب مدیریت سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار را دنلود نمایید .

 

 

جزئیات بیشتر / دانلود

 

 

کسب درآمد اینترنتی ۳۰۰۰۰۰ تومان در خانه در کمتر از ۳۰ دقیقه

آمار, بازار سرمایه, بورس, بورس اوراق بهادار, بین‌الملل, سرمایه‌گذاری, شاخص،مدیریت سرمایه گذاری در بورس،کتب تخصصی مالی عمومی مدیریت سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار،کتاب مدیریت سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار، مدیریت سرمایه گذاری و بورس اوراق بهادار،سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار،آموزش سرمایه گذاری در بورس،جزوه درس سرمایه گذاری در بورس-دانلود کتاب مدیریت سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار-مدیریت سرمایه گذاری ppt-جزوه مدیریت سرمایه گذاری-دانلود کتاب مدیریت سرمایه گذاری شارپ ترجمه شریعت پناهی-مدیریت سرمایه گذاری جونز-مدیریت سرمایه گذاری بادی کین-مدیریت سرمایه گذاری بودی کین مارکوس کتاب مدیریت سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار

READ  تنظیمات و عیب یابی بیلر ها - مکانیک ماشین های کشاورزی
616 بازدید