راهنمای خرید

راهنمای خرید از سایت fbsep7.ir

۱- فایل مورد نظر را با مشاهده توضیحات و تصویر و اطلاعات ارائه شده انتخاب نمائید و بر روی ” خرید “ کلیک نمایید.

 

۲- در صفحه باز شده جدید  مشخصات خواسته شده و آدرس ایمیل خود را وارد نمائید و دکمه پرداخت و دانلود فایل را کلیک نمایید تا به صفحه بانک هدایت شوید.

( دقت نمایید در اول آدرس ایمیل www نگذارید .)

راهنمای خرید از سایت fbsep7.ir

 

۳-  پس از وارد کردن مشخصات دکمه پرداخت را کلیک نمائید.
توسط تمامی کارت های بانکی می توانید مبلغ هزینه دانلود فایل را پرداخت نمائید

۴- توجه: در صفحه بانک پس از مشاهده پرداخت موفق صفحه بانک را نبندید و بر روی دکمه تکمیل خرید و انتقال به سایت پذیرنده کلیک نمایید تا به فروشگاه هدایت شوید و پرداخت شما تائید گردد درصورتیکه پس از پرداخت موفق مرورگر شما پیغامی را نمایش داد روی دکمه countinue کلیک کنید تا فرایند خرید کامل شود ، دقت کنید درصورتیکه پس از پرداخت موفق در صفحه بانک به فروشگاه هدایت نشوید خرید شما ناقص می ماند و مبلغ پرداختی به حساب شما بصورت خودکار بازگشت داده خواهد شد.

راهنمای خرید از سایت fbsep7.ir

 

 


۵- پس از پرداخت موفق به سایت هدایت می شوید و لینک دانلود اختصاصی را دریافت می کنید لینک دانلود به محض پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد. دقت کنید برای خرید اینترنتی شما اطلاعات کارت بانکی خود را در سایت رسمی و معتبر بانک وارد می کنید و حتما نیاز به رمز دوم کارت بانکی دارید که با مراجعه به خودپرداز می توانید این رمز را مشخص کنید برای راهنمایی در خصوص خرید اینترنتی می توانید از شعبه بانک راهنمایی لازم را دریافت نمائید 

راهنمای خرید از سایت fbsep7.ir

۶ – ودر مرحله اخر لینک دانلود برای شما به نمایش در می آید و همچنین به ایمیل شما ارسال می شود

 

سوال : اگه حین خرید پول از حسابم کم شد ولی تراکنش ناموفق بود چیکار کنم

تا ۳۰ دقیقه بعد از انجام تراکنش صبر کنید و مجدد حساب بانکی تون حساب تون رو چک کنید. اگر پول برگشت نخورده بود با شماره تلفن ۰۲۱۸۴۰۸۰ تماس بگیرید. همکاران ما اماده هستن تا به صورت ۲۴ ساعته وضعیت تراکنش شما رو پیگیری کنن

 

در صورت نیاز برای راهنمایی و یا سوالات و هر گونه مشکل در دریافت فایل با شماره های زیر بطور مستقیم با ما در ارتباط باشید .

۰۹۱۴۷۴۲۱۴۷۲

۰۹۰۳۶۳۰۱۶۴۵